Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

 

pl.png gb.png

Kurs: 1.33
Zmiana:+3,91%
Wartość: 17.4

Temat: Informacja nt. zawarcia umowy dystrybucyjnej ze spółką Breeze Energies

Data: 30-05-2022

Zarząd Invista SA [Emitent] informuje, że w dniu 30 maja 2022 r. zawarta została umowa ze spółką Breeze Energies [Partner] Umowy partnerskiej [Umowa]. Na mocy Umowy strony zobowiązują się do współpracy w zakresie dystrybucji wszystkich towarów oferowanych przez Partnera tj. magazynów energii, zestawów akumulatorowych. Na mocy Umowy Partner udziela Emitentowi wsparcia technicznego. Dodatkowo Emitent może uzyskać linię kredytu kupieckiego, upusty cenowe oraz może uczestniczyć w partnerskich programach marketingowych. W związku z wystąpieniem możliwości korzystania z odroczonej płatności Emitent wystawi na rzecz Partnera weksel in blanco. Umowa nie daje Emitentowi prawa do wyłącznej dystrybucji towarów i usługi Partnera na terenie swojej działalności.
Umowa nie zawiera postanowień dotyczących kar umownych. W pozostałym zakresie warunki Umowy nie odbiegają od standardowych warunków stosowanych dla tego typu umów.