Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

 

pl.png gb.png

Kurs: 1.33
Zmiana:+3,91%
Wartość: 17.4

Tema: Zawarcie umowy dystrybucyjnej

Raport bieżący: 3/2022

Data: 7/03/2022

Zarząd Invista SA (Emitent, Spółka) informuje, że w dniu 7 marca 2022 roku otrzymał potwierdzenie zawarcia ze spółką Kostad Steuerungsbau GmbH z siedzibą w Austrii (Partner) Umowy dystrybucyjnej na terenie Polski (Umowa). Na mocy Umowy Partner udziela Emitentowi prawa do dystrybucji na terenie Polski swoich produktów stanowiących szybkie ładowarki samochodowe produkowanych w Austrii pod marką Kostad. W ramach zawartej umowy Emitent będzie świadczył usługi serwisowania ww. ładowarek. Umowa oprócz prawa do dystrybucji i serwisu obejmuje również obsługę klienta. Emitent w ramach Umowy zobowiązał się do powstrzymywania się od produkcji i dystrybucji towarów, które są równoważne lub podobne do produktów Partnera poza wyłączeniem dotyczącym wskazanego podmiotu trzeciego obejmujących ładowarki do 22 kW. Katalog produktów i usług w związku z zawartą Umową stanowią m.in. stacje szybkiego ładowania samochodów elektrycznych o mocy od 20 kW do 300 kW.

Umowa nie zawiera postanowień dotyczących kar umownych. W pozostałym zakresie warunki Umowy nie odbiegają od standardowych warunków stosowanych dla tego typu umów.