Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

 

pl.png gb.png

Kurs: 1.33
Zmiana:+3,91%
Wartość: 17.4

Temat: Zawarcie umowy o nabycie magazynu energii

Data: 29-09-2022

Zarząd New Tech Capital S.A. [Spółka, Emitent, Kupujący] informuje o zwarciu w dniu 29 września 2022 r. umowy z Beijing Zhongshang Times [Kontrahent, Sprzedający] w sprawie nabycia systemu magazynu energii za cenę 899 000,00 USD wyprodukowanego w kooperacji przez Jiangsu Higee new energy czołowym producentem magazynów energii na rynku chińskim. Zakup systemu magazynowania energii rozłożony zostanie na dwa etapy. Etap pierwszy - organizacja produkcji przedmiotu umowy - nastąpi po opłaceniu  przez Kupującego 30% w formie zaliczki. Etap drugi wydanie gotowego magazynu po zapłacie na rzecz Sprzedającego pozostałej kwoty ceny. Produkcja gotowego systemu magazynowania energii o mocy 1000kw/ 2000 kWh trwać będzie dwa miesiące. Zakup magazynu energii przeznaczony jest dla kontrahenta, z którym Emitent ma podpisaną umowę dostawy na terenie Polski.
Umowa nie zawiera postanowień dotyczących kar umownych. W pozostałym zakresie warunki Umowy nie odbiegają od standardowych warunków stosowanych dla tego typu umów.