Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

 

pl.png gb.png

Kurs: 1.33
Zmiana:+3,91%
Wartość: 17.4

Raport bieżący nr       10/2018

Data sporządzenia:     2018-06-26

Skrócona nazwa emitenta

INVISTA S.A.

Temat:  Zmiany w składzie Rady Nadzorczej Spółki Invista S.A.

Podstawa prawna

Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe

 

Treść raportu:

 

Zarząd Invista S.A. (Spółka) informuje, iż obradujące w dniu 26 czerwca 2018 roku Zwyczajne Walne Zgromadzenie Spółki powołało z tym samym dniem do Rady Nadzorczej Pana Stanisława Bieńka oraz Pana Mikołaja Dyzio.

Życiorysy nowo powołanych członków Rady Nadzorczej:

Stanisław Bieniek

Ukończył University of Bath – Bath, Wielka Brytania 2015-2018  BA (hons) licencjat, Chemia i zarządzanie oraz  szkołę International British School,  Warszawa, 2013-2015 Dyplom IB (Matura międzynarodowa).

Od stycznia 2018 r. pełni funkcję Prezesa Zarządu E12 Sp. z o.o.  z siedzibą w Warszawie.

Odbył staż w spółkach: Group One – Warszawa, Capital Partners – Warszawa oraz Ciech S.A. – Warszawa/Sarzyna.

Pan Stanisław Bieniek posiada 3 786 667 akcji Invista SA stanowiących 26,18 % ogólnej liczby głosów.  Pan Stanisław Bieniek nie prowadzi działalności konkurencyjnej, jak również nie jest wspólnikiem w konkurencyjnej spółce cywilnej lub spółce osobowej bądź członkiem organu spółki kapitałowej lub członkiem organu jakiejkolwiek innej konkurencyjnej osoby prawnej. Pan Stanisław Bieniek nie został wpisany do Rejestru Dłużników Niewypłacalnych, prowadzonego na podstawie ustawy o Krajowym Rejestrze Sądowym.

 

Mikołaj Dyzio

W trakcie studiów na kierunku “Bachelor in Management” (Zarządzanie), na uczelni Leona Koźmińskiego w Warszawie. Maturzysta brytyjskiej matury „A-level” ze szczególną orientacją na przedmioty Biznes i Ekonomia. Od marca 2018 roku współpracuje ze Spółką w zakresie zarządzania siecią komputerową.

Pan Mikołaj Dyzio złożył oświadczenie, iż nie posiada akcji w spółce Invista S.A., nie prowadzi działalności konkurencyjnej oraz  nie jest wspólnikiem w konkurencyjnej spółce cywilnej lub spółce osobowej bądź członkiem organu spółki kapitałowej lub członkiem organu jakiejkolwiek innej konkurencyjnej osoby prawnej. Pan Mikołaj Dyzio nie został wpisany do Rejestru Dłużników Niewypłacalnych, prowadzonego na podstawie ustawy o Krajowym Rejestrze Sądowym.